Pranvera erdhi, vajza në "Astir" i nxjerr të gjitha në shesh (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:14 21-03-2017 Pranvera erdhi, vajza në

Pranvera erdhi, bashkë me të çelin lulet por dhe vajzat fillojnë të zhvishen e të nxjerrin në pah hiret e tyre.

Kjo është vajza kaçurrelse e "Astirit" e cila ka treguar dhe të brendshmet e saj ngjyrë vishnje, teksa ka veshur sipër pantallona të bardha.

E reja  ka veshur dhe një bluzë të shkurtër me rrjetë, duke treguar belin e saj dhe rripat e të brendshmeve. Ndodh edhe kjo, koha do ngrohet akoma më shumë, dhe më shumë të tilla “modele veshjeje” do shohim, shkruan newsbomb.al.

Dy shoqet e vajzës janë veshur shumë normale, ndërsa shoqja e tyre e mesit tërheq vëmendjen e të gjithë kalimtarëve. /Newsbomb.al/ 

scoop-loogo.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026889085769653
array(1) { ["section"]=> string(68) "pranvera-erdhi-vajza-ne-astir-i-nxjerr-te-gjitha-ne-shesh-foto-72713" }