Prapaskenat e Oktoberfest, ja çfarë ndodh aty ku birra është pa limit (Fotot)

Publikuar tek: bota, më 12:48 23-10-2015 Prapaskenat e Oktoberfest, ja çfarë ndodh aty ku birra është pa limit (Fotot)

Kanë kaluar rreth dy javë nga kulmi i festës së famshme gjermane “Oktoberfest”, apo Festa e Tetorit, ndërsa shumë prej të pranishmëve tashmë po kalojnë fazën e rekuperimit, pas konsumimit të dhjetëra -qindra lirta birrë.

Këto fotografi tregojnë momentet e sikletshme me një nivel të lartë të urinimit publik, njerëz që flenë gjumë rrugëve dhe nga ata që kryejnë seks në publik, shpesh herë shumë pak larg fëmijëve.

Kujdes, fotot mund të mos jenë të pëlqyeshme nga të gjithë:

oct1.jpg

oct2.jpg

oct3.jpg

oct4.jpg

oct5.jpg

oct7.jpg

oct8.jpg

oct9.jpg

oct10.jpg

oct11.jpg

oct12.jpg

oct13.jpg

oct14.jpg

oct15.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013465881347656
array(1) { ["section"]=> string(80) "prapaskenat-e-oktoberfest-ja-cfare-ndodh-aty-ku-birra-eshte-pa-limit-fotot-23810" }