Prapaskenat/ U largua Starova, Tramezzani ishte pranë Partizanit

Publikuar tek: sport, më 16:08 31-12-2016 Prapaskenat/ U largua Starova, Tramezzani ishte pranë Partizanit

Sulejman Starova u largua sezonin e kaluar nga Partizani pas përfundimit të dy fazave të para. Tekniku i të kuqve bëri një gjysmë sezoni shumë të mirë me skuadrën e tij, por për drejtuesit nuk u arrit objektivi, shpalljen kampion dimri. Për këtë ka folur për newsport.al, ish drejtori i Partizanit Dritan Dervishi, i cili kthehet pas në kohë.

“Në atë periudhë, pas largimit të Starovës ne ishim në kërkim të një trajneri të ri. Unë dhe presidenti Demi dëshironim që të merrnim në skuadër Paolo Tramezzanin. Por, ai nuk pranoi për respekt të FSHF-së. Ndaj vendosëm që të emëronim si trajner të Partizanit, Andrea Agostinelin”, përfundoi për newsport.al, ish-drejtori i Partizanit Dritan Dervishi.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009486198425293
array(1) { ["section"]=> string(68) "prapaskenat-u-largua-starova-tramezzani-ishte-prane-partizanit-64312" }