Prej 10 ditësh e sëmurë rëndë prej infeksionit, Bebe Rexha jep lajmin e trishtë: Do t’i nënshtrohem operacionit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:04 09-08-2020 Prej 10 ditësh e sëmurë rëndë prej infeksionit, Bebe Rexha jep lajmin e trishtë: Do t’i nënshtrohem operacionit Bebe Rexha

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, ka dhënë një lajm të trishtë për ndjekësit, ku bën me dije se do t’i nënshtrohet një operacioni, pasi ka qëndruar rreth 10 ditë e sëmurë në shtëpi për shkak të infeksionit të sinusit.

Bebe ka lajmëruar dje se për shkak se infeksioni nuk ka kaluar pas kaq ditësh në gjendje shtrati në shtëpi, do të duhet t’i nënshtrohet një operacioni.

“Shkova tek doktori për infeksionin e sinusit që nuk po largohet dhe më tha që më duhet t’i nënshtrohem një operacioni”, thotë Bebe.

LEXO EDHE: https://www.newsbomb.al/me-sy-te-nxire-dhe-e-rraskapitur-bebe-rexha-ne-shtrat-prej-ditesh-mezi-marre-fryme-foto-216091

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090179443359375
array(1) { ["section"]=> string(116) "prej-10-ditesh-e-semure-rende-prej-infeksionit-bebe-rexha-jep-lajmin-e-trishte-do-t-i-nenshtrohem-operacionit-216553" }