Prej 20 vitesh i martuar, aktori shqiptar tregon se çfarë e mban të lidhur me bashkëshorten

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:08 23-06-2019 Prej 20 vitesh i martuar, aktori shqiptar tregon se çfarë e mban të lidhur me bashkëshorten

Aktori i njohur Romir Zalla ka qenë i ftuar pasditen e sotme në ‘E diell’, ku ka folur për shfaqjen e fundit që ka vendosur në teatër.

Ai ndër të tjera ka folur dhe për jetën private, duke komentuar martesën me bashkëshorten,  aktoren dhe regjisoren Suela Bako.

I pyetur se çfarë e mban të lidhur atë prej 20 vitesh me bashkëshorten e tij, Zalla i vënë paksa në vështirësi është përgjigjigjur: ‘Besoj se na mban pasioni, profesioni i njëjtë dhe pak ndjenjë xhelozie’.

Kujtojmë që çifti kanë së bashku dy fëmijë, një vajzë dhe një djalë.

romir-760x450.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.079346895217896
array(1) { ["section"]=> string(97) "prej-20-vitesh-i-martuar-aktori-shqiptar-tregon-se-cfare-e-mban-te-lidhur-me-bashkeshorten-169446" }