Prej 6 ditësh e zhdukur, gjendet 26 vjeçarja shqiptare (JA GJENDJA SHËNDETËSORE)

Publikuar tek: rajon, më 12:48 25-10-2020 Prej 6 ditësh e zhdukur, gjendet 26 vjeçarja shqiptare (JA GJENDJA SHËNDETËSORE)

Një lajm i mirë vjen nga mediat kosovare, të cilat bëjnë me dije se Egzona Ferati, vajza e zhdukur nga Skenderaj që nga 19 tetori, është gjetur sot në fshatin Çikatovë e Vjetër të Drenasit.

Mësohet se 26-vjeçarja shtë gjetur në fshatin Çikatovë dhe se nuk është në gjendje të mirë shëndetësore, por nuk jepen më shumë detaje.

Ridvan Tahiri, i njohur tashmë si ‘hero’, i cili në mënyrë vullnetare angazhohet për kërkimin e personave të zhdukur, është shprehur se rëndësi ka që vajza është gjetur me shenja jete.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Masat drastike anti-Covid, Conte firmos dekretin: Mbyllen restorantet dhe baret (VENDIMI PËR SHKOLLAT)
»
Article Logic
Execution time: 0.010869979858398
array(1) { ["section"]=> string(84) "prej-6-ditesh-e-zhdukur-gjendet-26-vjecarja-shqiptare-ja-gjendja-shendetesore-225074" }