Prej dy javësh i izoluar në qendrën studentore, Robert Berisha merr përgjigjen e analizave për COVID 19

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:39 04-04-2020 Prej dy javësh i izoluar në qendrën studentore, Robert Berisha merr përgjigjen e analizave për COVID 19

Këngëtari Robert Berisha prej dy javësh ndodhej në karantinë në konviktin e Prishtinës për shkak se kishte udhëtuar në SHBA.

Ditën e sotme ai ka marrë rezultatin e analizës dhe këtë e ka bërë me dije me anë të një postimi në Instagram. Berisha ka shkruar se ka rezultuar negativ dhe është kthyer pranë familjes së tij. Ai i përgjigjet gazetarit, Berat Buzhala i cili shkruan se Berisha me postimet e tij ja ka bërë mbrëmjen më të lehtë edhe pse vendi është në një situatë të vështirë.

Sakaq, Berisha në postimin e fundit ka shkruar se ka dalë nga godina e studentëve dhe është në shtëpi.

92460579_307742296855555_2307672884325122048_n.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010974168777466
array(1) { ["section"]=> string(109) "prej-dy-javesh-i-izoluar-ne-qendren-studentore-robert-berisha-merr-pergjigjen-e-analizave-per-covid-19-201328" }