Prej dy javësh me Covid-19 e shtruar në Infektiv, shërohet Silva Bino

Publikuar tek: aktualitet, më 14:19 10-10-2020 Prej dy javësh me Covid-19 e shtruar në Infektiv, shërohet Silva Bino Silva Bino

Shefja e Shërbimit Epidemiologjik në ISHP, Silva Bino, fatmirësisht është shëruar nga Covid-19.

Mjekja e njohur ishte e shtruar në Infektiv prej dy javësh, dhe sot më në fund Manastirliu ka dhënë lajmin pozitiv.

Screenshot_1.jpg

Shefja e Epidemiologjisë më herët ka qenë me temperaturë teksa kolegët u përpoqën ta mbanin gjendjen e saj shëndetësore të stabilizuar. 

Shefja e Shërbimit Epidemiologjik në ISHP është një nga zërat dhe fytyrat që jemi mësuar shpesh të hasim në ekrane, duke na mbajur të informuar për ecurinë e virusit dhe situatën në vendin tonë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I shpallur në kërkim ndërkombëtar për vrasje, arrestohet 40-vjeçari në Fier (EMRI-AKUZAT)
Kokainë, shkelje e rregullave në punë dhe plagosje me dashje, arrestohen 5 persona në Tiranë (DETAJE) »
Article Logic
Execution time: 0.01127290725708
array(1) { ["section"]=> string(75) "prej-dy-javesh-me-covid-19-e-shtruar-ne-infektiv-sherohet-silva-bino-223340" }