Prej dy vitesh të lidhur, Gent Fatali publikon foton intime me motrën e Loredanës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:42 05-12-2020 Prej dy vitesh të lidhur, Gent Fatali publikon foton intime me motrën e Loredanës

Këngëtari Gent Fatali dhe Rozafa, motra e Loredanës janë ndër çiftet më të dashur dhe më të komentuar në mediat rozë.

Ata për disa kohë e mbajtën të fshehtë lidhjen dhe më pas vendosën ta bënin publike.

Që në atë moment çifti nuk na i ka kursyer edhe fotot e ëmbla krah njëri-tjetrit.

Mbrëmjen e djeshme Genti ka ndarë një foto shumë të bukur me Rozafën. Ai shihet duke marrë një puthje të ngrohtë nga Rozafa, teksa në fytyrë ka shenja buzësh nga puthjet që i ka dhënë ajo.

Screenshot_3.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘M’u thanë duart’, Olta Boka zbulon padashje portretin e së bijës dhe ka një mesazh: Nuk ia fal vetes, ju lutem…(E PLOTË)
‘Nëse merresh me drogë e vrasje, thonë hallall ta bëftë Zoti’, Ermal Mamaqi reagon për paketën e tij të trajnimit që po ‘zien’ rrjetin »
Article Logic
Execution time: 0.010074138641357
array(1) { ["section"]=> string(87) "prej-dy-vitesh-te-lidhur-gent-fatali-publikon-foton-intime-me-motren-e-loredanes-230250" }