Prej kohësh larg tregut të muzikës, Zaimina rikthehet dhe publikon pamje nga klipi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:43 13-08-2020 Prej kohësh larg tregut të muzikës, Zaimina rikthehet dhe publikon pamje nga klipi

Zaimina Vasjari është një ndër këngëtaret më të bukura të shoëbiz-it shqiptar.

Ajo kishte kohë që ishte larguar nga muzika, pasi vendosi t’i përkushtohet familjes dhe biznesit, por megjithatë ka vendosur të rikthehet dhe të na surprizojë me një këngë.

Së fundmi këngëtarja me anë të një postmi në ‘instagram’ ka bërë me dije se do t'i rikthehet tregut të muzikës.

E veshur me të zeza dhe shumë seksi Zaimina ka treguar se më 15 gusht do të lançojë këngën e saj të re.

Mbetet për të parë nëse është një bashkëpunim, por ajo që dihet është se Zaimina do ta ‘djegë’ sërish.

Screenshot_9.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010215044021606
array(1) { ["section"]=> string(88) "prej-kohesh-larg-tregut-te-muzikes-zaimina-rikthehet-dhe-publikon-pamje-nga-klipi-217033" }