Prej kohësh të ndarë, por Nora vijon ta mbështesë Robertin, ja gjesti fisnik që bën për të

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:51 21-10-2020 Prej kohësh të ndarë, por Nora vijon ta mbështesë Robertin, ja gjesti fisnik që bën për të Nora - Roberti

Nora Istrefi dhe Robert Berisha prej kohësh s’janë më bashkë, por janë ndër të pakëtat çifte të ndara në paqe.

Ata takohen shpesh për shkak të vajzës së tyre Renee, madje konsumojnë kafe apo dreka-darka me miqtë të përbashkët.

Dhe pse të ndarë, ata janë mbështetja më e madhe e njëri-tjetrit. Roberti është i pari që publikon projektet e reja të Norës, ndërsa diçka të tillë e ka bërë edhe Nora sot.

Duke qenë se ish-partneri i saj do të nisë një emision të ri të titulluar “Robi plaket kur don vet”, këngëtarja e ka shpërndarë njoftimin në llogarinë  e saj në Instagram.

Screenshot_6.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rita Ora përkujton gjyshin e ndjerë, i dedikon fjalët shqip
»
Article Logic
Execution time: 0.056617975234985
array(1) { ["section"]=> string(97) "prej-kohesh-te-ndare-por-nora-vijon-ta-mbeshtese-robertin-ja-gjesti-i-fisnik-qe-ben-per-te-224607" }