Preken nga Covid ekektiv policie dhe mësuesja në Elbasan

Publikuar tek: aktualitet, më 13:09 21-10-2020 Preken nga Covid ekektiv policie dhe mësuesja në Elbasan

Tre raste të reja me Covid-19 janë shënuar ditën e sotme në Elbasan.

Bëhet me dije se janë prekur nga koronavirusi dy punonjës, një specialist krimesh dhe një oficer i Komisariatit të Policisë, në Elbasan.

Gjitashtu është infektuar me Cobvid-19 një mësuese në një shkollë publike.

Kujtojmë që prej ditësh në vendin tonë është shënuar një numër i lartë i të prekurve me Covid-19, duke çuar edhe në shifra rekord.

Deri më tani në vendin tonë 458 persona e kanë humbur jetën nga koronavirusi, ndërsa numri i përgjithshëm i të infektuarve ka shkuar në 17.651.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas Elbasanit dhe Tiranës, PD çon në SPAK inceneratorin e Fierit: Janë trekëndëshi i Bermudeve ku zhduken miliona euro
Vrau kunatën dhe e hodhi në ferra pranë liqenit të Sharrës, Prokuroria: Burg përjetë për Dashamir Xhepën »
Article Logic
Execution time: 0.011302947998047
array(1) { ["section"]=> string(63) "preken-nga-covid-ekektiv-policie-dhe-mesuesja-ne-elbasan-224570" }