Prekëse! Fëmija i plagosur nga bombardimet në Alepo, i shokuar e mes lotësh s'lë infermierin të largohet

Publikuar tek: bota, më 14:07 02-10-2016

Ky fëmijë është plagosur nga bombardimet në Alepo. I shokuar, mes lotësh dhe frikës për të mos e lënë vetëm ai e përqafon infermierin pasi është i vetmi ku gjen mbështetje. Pamjet  tepër prekëse po qarkullojnë në gjithë internetin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022511005401611
array(1) { ["section"]=> string(108) "prekese-femija-i-plagosur-nga-bombardimet-ne-alepo-i-shokuar-e-mes-lotesh-s-le-infermierin-te-largohet-54833" }