Prekëse, vogëlushja qesh kur i mbështesin kokën tek dorezat e babait të ndjerë

Publikuar tek: bota, më 18:51 17-06-2016 Prekëse, vogëlushja qesh kur i mbështesin kokën tek dorezat e babait të ndjerë

Fotoja e një bebeje të porsalindur është bërë virale në rrjetet sociale për shkak të historisë prekëse që mbart.

Ajo quhet Aubrey dhe në foto shfaqet e buzëqeshur pasi i kanë vendosur kokën në dorezat e babait të saj Hector i cili ishte i apasionuar pas motorrave. Ai humbi jetën pak javë para se të lindte Aubrey pasi u qëllua me armë zjarri pabesisht nga miku i tij para se të martohej.

 “Një njeri që e donte jetën”, e përshkruan 25­ vjecarja Kathryn Ëilliams  të fejuarin e saj motoçiklist.

Ajo realizoi disa foto artistike për vajzën e saj, por kjo fotografi është pëlqyer në masë nga përdoruesit e internetit, të cilët nuk kanë ngurruar ta shpërndajnë atë.

 

bebi_qesh12.jpg

bebi_qesh1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Horror në shkollë, 12 vjeçarja tërhiqet zvarrë me litar në qafë nga shokët e klasës
Dorëzohet Putin: Amerika, e vetmja superfuqi në botë »
Article Logic
Execution time: 0.013160943984985
array(1) { ["section"]=> string(83) "prekese-vogelushja-qesh-kur-i-mbeshtesin-koken-tek-dorezat-e-babait-te-ndjere-43851" }