Prekëse: Zbulohet kush e shoqëroi Marinën në altar dhe ia dorëzoi Getit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:33 10-09-2017 Prekëse: Zbulohet kush e shoqëroi Marinën në altar dhe ia dorëzoi Getit

Vetëm pak çaste më parë Marina Vjollca u ngjit në altar ku kurorëzoi dashurinë e saj me reperin Getoar Selimi.

Por ajo që ra në sy ishte personi që e shoqëroi nusen drejt altarit. Ai është djali i tezes së Marinës, pasi këngëtarja e ka humbur të atin kur ka qenë shumë e vogël.

Më pas ishte Getoari që e mori nusen teksa e priti atë me një buqetë me lule në dorë.

degy45hju5j5j5kk.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069198608398438
array(1) { ["section"]=> string(76) "prekese-zbulohet-kush-e-shoqeroi-marinen-ne-altar-dhe-ia-dorezoi-getit-91856" }