Preket nga Covid-19 drejtori i Njësisë së Kujdesit Shëndetësor në Elbasan, karantinohet stafi

Publikuar tek: aktualitet, më 19:48 06-11-2020 Preket nga Covid-19 drejtori i Njësisë së Kujdesit Shëndetësor në Elbasan, karantinohet stafi

Drejtori i njësisë vendore të kujdesit shëndetësor në Elbasan është testuar pozitiv me COVID-19.

Bëhet e ditur se drejtori është njëkohësisht edhe mjek nefrolog pranë spitalit të Elbasanit.

Newsbomb mëson se një pjesë e stafit është karantinuar në banesë.

Të karantinuarit janë ata që merren me marrjen e tamponëve dhe kryejnë procedurat për rastet me koronavirus.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I prekur me koronavirus, përkeqësohet gjendja e kirurgut të QSUT, dërgohet me urgjencë në Turqi
Akuzohen për krime lufte, caktohet data e gjyqit për Thaçin, Veselin, Krasniqin dhe Selimin »
Article Logic
Execution time: 0.012930870056152
array(1) { ["section"]=> string(99) "preket-nga-covid-19-drejtori-i-njesise-se-kujdesit-shendetesor-ne-elbasan-karantinohet-stafi-226728" }