PREKSE! 6 vite i paralizuar, pasi i propozoi për martesë vajzës që i rrëmbeu zemrën, çohet nga karrigia në ceremoninë e diplomimit(VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 23:01 16-02-2017 PREKSE! 6 vite i paralizuar, pasi i propozoi për martesë vajzës që i rrëmbeu zemrën, çohet nga karrigia në ceremoninë e diplomimit(VIDEO)

Shumë persona mund të jenë mosbesues për dashurinë e vërtetë, por ky është i riu i cili arriti të çohet nga karrigia pas 6 vitesh, një ditë pasi i propozoi për martesë të dashurës së tij.

Emily bëri mrekullinë, falë dashurisë, kurajos dhe besimit se i dashuri i saj do mund të ecte, në ceremoninë e diplomimit të tij, dëshira e tyre më e madhe u realizua.  Videoja flet më shumë se fjalët...

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 64-vjeçarja sjell në jetë 2 binjakë
Ekzekutohet në parking politikani, publikohen pamjet e tmerreshme (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.011721849441528
array(1) { ["section"]=> string(139) "prekse-6-vite-i-paralizuar-pasi-i-propozoi-per-martese-vajzes-qe-i-rrembeu-zemren-cohet-nga-karrigia-ne-ceremonine-e-diplomimit-video-68974" }