Premier League rikthehet në ekranet shqiptare

Publikuar tek: sport, më 17:41 18-08-2016 Premier League rikthehet në ekranet shqiptare

Digitalb Kosova dhe IPKO kanë njoftuar të gjithë abonentët në Kosovë se kanalet e Supersport Kosovës do të jenë transmetuesit ekskluzivë të Premier League për tre vite rresht.

Në këtë mënyrë të gjithë tifozët kosovarë, të cilët janë të apasionuar pas Premier League-s Angleze do të kenë mundësi që t’i ndjekin ndeshjet, pikërisht në Supersport Kosova.

“Abonentët e IPKO dhe Supersport Kosova kanë të garantuar në këtë mënyrë në shtëpinë e tyre një vend në radhën e parë të stadiumeve të kategorisë maksimale të futbollit anglez edhe për 3 vitet e ardhshme. Duke nisur nga ky sezon i jashtëzakonshëm, rivaliteti me më shume yje në fushe e Mourinho, Guardiola, Klopp, Conte, Ëenger e Ranieri në ndjekje të ëndrrës për kurorën e futbollit britanik. Mos humbisni Premier League në Supersport Kosova”, shkruhet në njoftimin e Digitalb.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deklaruan se u grabitën pas Lojrave Olimpike në Rio, kamerat nxjerrin bllof notarët amerikanë
Herolind Shala flet pas largimit te Kosova: Lexoj shumë fyerje, por nuk i kam bërë keq askujt »
Article Logic
Execution time: 0.011390924453735
array(1) { ["section"]=> string(51) "premier-league-rikthehet-ne-ekranet-shqiptare-50149" }