PREMIERË/ Supersukses, pak minuta ngarkuar në youtube, mijëra klikime kënga e Sonit dhe Genës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:46 30-04-2016

Supersukses ky për këngëtaren Soni Malaj dhe Genën që para pak minutash kanë ngarkuar këngën e tyre më të fundit në kanalin “youtube”.

Mbi 8 mijë klikime ka grumbulluar “Ti, jeta” e këngëtarëve të dashur për publikun shqiptar. Muzika mban emrin e Edlir Begollit, ndërsa teksti është i Rozana Radit.

Për më shumë ndiqni videon! 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.072715044021606
array(1) { ["section"]=> string(96) "premiere-supersukses-pak-minuta-ngarkuar-ne-youtube-mijera-klikime-kenga-e-sonit-dhe-genes-39136" }