Premierë, Young Zerka publikon hitin e kësaj vere (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:36 20-06-2016

I riu Zerka, mjaft i talentuar ka publikuar këngën e re për këtë verë.

“Love” titullohet kënga të cilën Young Zerka synon ta kthejë në hit.

Klipi është mjaft veror dhe ritmet do t’ju marrin me vete por për më shumë dëgjojeni vetë në këtë video.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021318197250366
array(1) { ["section"]=> string(60) "premiere-young-zerka-publikon-hitin-e-kesaj-vere-video-44100" }