Premtim i bujshëm, Fino: Ja ku do të ndërtohen 5 stadiumet moderne

Publikuar tek: sport, më 21:58 11-01-2018 Premtim i bujshëm, Fino: Ja ku do të ndërtohen 5 stadiumet moderne

Bashkim Fino e ka nisur me premtime të bujshme fushatën për kreun e FSHF-së.

Duke folur për platformën e tij, Bashkim Fino tha se në 8 vjet ai premton se do të ndërtojë 5 stadiume moderne në Shqipëri.

Fino u shpreh se për ta realizuar këtë premtim ai do ketë dhe ndihmën e qeverisë.

Kandidati për kreun e FSHF-së tha se disa këta stadiume do të jenë në Vlorë apo në Korçë.

“Unë premtoj që të bëj 5 stadiume të standarteve të tipit të Elbasn Arena. Doni t’i them se ku do jenë, do jenë në Vlorë në Korçë, ku doni. Unë në qeveri do te jem zëri i sportit që të marrim sa më shumë investime”,- tha Bashkim Fino. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019672870635986
array(1) { ["section"]=> string(71) "premtim-i-bujshem-fino-ja-ku-do-te-ndertohen-5-stadiumet-moderne-106254" }