Premtimi i Petrit Vasilit të LSI-së sot më 1 Maj

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:54 01-05-2017 Premtimi i Petrit Vasilit të LSI-së sot më 1 Maj

Kreu i LSI-së Petrit Vasili  bën një premtim sot më 1 maj në ditën e punëtorëve ndërsa nuk harron sloganin e partisë “një shans për të gjithë”.

 “Më shumë vende pune, punë më të mirëpaguara e me kushte sigurie më dinjitoze, më shumë të drejta për punëtorët. Sot është 1 maji dhe LSI ka një shans për të gjithë punëtorët”, shkruan Vasili.

opet.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035172939300537
array(1) { ["section"]=> string(54) "premtimi-i-petrit-vasilit-te-lsi-se-sot-me-1-maj-77034" }