Premtimi i Xhakës para ndeshjes me Francën

Publikuar tek: sport, më 20:26 14-06-2016 Premtimi i Xhakës para ndeshjes me Francën

Taulant Xhaka ka një premtim përpara ndeshjes Francë - Shqipëri që do të luhet mbrëmjen e nesërme në orën 21:00.

Xhaka shprehet se do të japë maksimumin e tij në këtë ndeshje që është tepër e rëndësishme për kombëtaren shqiptare, pas humbjes 0-1 ndaj Zvicrës.

"Të dashur fansa, nesër do të jap gjithçka për vendin, familjen dhe natyrisht për ju”, shkruan mesfushori i talentuar Taulant Xhaka në Instagramin e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019095897674561
array(1) { ["section"]=> string(48) "premtimi-i-xhakes-para-ndeshjes-me-francen-43516" }