Premtimi romantik i Bora Kokëdhimës për të fejuarin e saj (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:53 29-09-2016 Premtimi romantik i Bora Kokëdhimës për të fejuarin e saj (Foto)

Stilistja Bora Kokëdhima, themeluese e linjës së veshjeve “Savage”, ka postuar në Instagramin e saj një fotografi mjaft të veçantë së bashku me të fejuarin.

Ajo duket mjaft e lumtur në krahët e tij, teksa shkruan në foton e postuar “It's gonna b a happy life, love... “Do të jetë një jetë e lumtur, dashuri..”, është premtimi i Borës e cila ka vetëm pak ditë që është fejuar me Olsin në një ceremoni private me familjarët të afërmit dhe miqtë në Qeparo.

Screedrtg3grtwertgwrtgwerghot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025907039642334
array(1) { ["section"]=> string(68) "premtimi-romantik-i-bora-kokedhimes-per-te-fejuarin-e-saj-foto-54547" }