Presidenca i bën thirrje Ballës: Reflektoni dhe thellohuni deri të enjten, boll morët peng të ardhmen europiane të Shqipërisë

Publikuar tek: politike, më 16:44 27-10-2020 Presidenca i bën thirrje Ballës: Reflektoni dhe thellohuni deri të enjten, boll morët peng të ardhmen europiane të Shqipërisë Blushi - Balla

Pas deklaratës së Sekretarit të Përgjithshëm të Partisë Socialiste, Taulant Balla, se opinionet e Komisionit të Venecias në lidhje me ndryshimet e Kodit Zgjedhor do të adresohen në Kuvend pas 25 prillit, ka reaguar edhe zëdhënësi i presidnetit Meta, Tedi Blushi.

Blushi i bën thirrje Ballës që të reflektojnë deri të enjten dhe të mos e votojnë sërish Kodin e ri Zgjedhor, duke shtuar se duhet të dëgjojnë thirrjen e Europës, ashtu siç ka bërë Presidenti Meta.

“Z.Balla, reflektoni dhe thellohuni deri të enjten! Presidenti e dëgjoi thirrjen e Europës!

Dëgjojeni edhe ju! Boll e morrët peng të ardhmen europiane të Shqipërisë”, shkruan Tedi Blushi.

Screenshot_2.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Spiropali ironizon Bashën: Të ka ngecur sharra në gozhdën e shkollimit të Jozefinës si matematiciene
»
Article Logic
Execution time: 0.011006832122803
array(1) { ["section"]=> string(130) "presidenca-i-ben-thirrje-balles-reflektoni-dhe-thellohuni-deri-te-enjten-boll-moret-peng-te-ardhmen-europiane-te-shqiperise-225378" }