Presidenca në KONFERENCË URGJENTE: Për një temë SHUMË të RËNDËSISHME

Publikuar tek: politike, më 22:08 30-07-2019 Presidenca në KONFERENCË URGJENTE: Për një temë SHUMË të RËNDËSISHME Godina e Presidencës

Presidenca pritet të dalë në një konferencë tjetër për media ditën e nesërme në orën 12:00.

Burime për Newsbomb.al. nga Presidenca bëjnë me dije se tema e konferencës për shtyp ditën e nesërme është për një çështje shumë të rëndësishme.

Po ditën e sotme Presidenca mbajti një konferencë për shtyp për çështje si negociatat me BE, Komisionin e Venecias për hetimin e presidentit Ilir Meta, çështjet sizmike, si dhe një ftesë nga vetë Meta për të ngjitur majën e malit Korab së bashku me Ramën.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023773193359375
array(1) { ["section"]=> string(74) "presidenca-ne-konference-urgjente-per-nje-teme-shume-te-rendesishme-173878" }