Presidentët Takaj e Halili takim special para ndeshjes Skënderbeu-Tirana

Publikuar tek: sport, më 17:45 14-12-2016 Presidentët Takaj e Halili takim special para ndeshjes Skënderbeu-Tirana

Ndërkohë që Skënderbeu dhe Tirana përballen në fushën e stadiumit të Korçës për ndeshjen e javës së 16-të, para sfidës, presidentët e dy klubeve, Ardjan Takaj dhe Refik Halili kanë pasur një takim miqësor mes tyre.

Numri 1 i klubit të Skënderbeut ka mirëpritur homologun e tij duke biseduar para sfidës në një nga lokalet e Korçës. Batuta dhe atmosferë miqësore mes Takajt dhe Halilit, të cilët tashmë janë zhvendosur në tribunën VIP të stadiumit “Skënderbeu” për të ndjekur takimin mes korçarëve dhe kryeqytetasve.

 ndeshja-2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nget makinën në gjendje të dehur, 65 mijë euro gjobë dhe 18 muaj heqje patente për futbollistin
Martohet Mesi, dasmë në Argjentinë me Antonelën e tij… »
Article Logic
Execution time: 0.01147198677063
array(1) { ["section"]=> string(78) "presidentet-takaj-e-halili-takim-special-para-ndeshjes-skenderbeu-tirana-62656" }