Presidenti Rexhep Taip Erdogan viziton Shqipërinë

Publikuar tek: aktualitet, më 09:25 01-05-2015 Presidenti Rexhep Taip Erdogan viziton  Shqipërinë Kryeministri i Turqisë Taip Erdogan

Presidenti i Turqisë Rexhep Taip Erdogan viziton Shqipërinë më 13 maj.

Këtë gjë e kanë bërë të ditur burime nga presidenca e sipas këtyre burimeve, presidenti i Turqisë do të zhvillojë një vizitë njëditore, ku do të takohet me kryeministrin Edi Rama dhe me presidentin Bujar Nishani. Ai do të jetë i shoqëruar nga disa biznesmenë dhe në vizitën njëditore të tijën në Shqipëri do të zhvillojë edhe një tryezë me biznesin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Në pranga i riu nga Vlora, iu gjetën 5 pako me tritol, gati për shpërthim
Ekstradohet në Shqipëri falsifikatori i pasaportave dhe vizave »
Article Logic
Execution time: 0.012846231460571
array(1) { ["section"]=> string(16) "presidenti-10133" }