Presidenti

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:43 29-01-2015 Presidenti

Presidenti flet. Por askush nuk e dëgjon. Ose presidenti nuk po thotë ndonjë gjë të mençur ose të zgjuar, ose ka gjetur momentin e papërshtatshëm për të folur. Kjo ndodh përgjithësisht në kokteilet që organizohen në Shqipëri, ku gjithkush flet dhe askush nuk dëgjon. Dhe në këtë tryezë nuk duket se personat janë nga ata që nuk marrin vesh nga hierarkia e pozicionit. Foto është bërë dje në ceremoninë e Albanian Daily News.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e Ditës-Të dehurat
Kumbaro »
Article Logic
Execution time: 0.0085170269012451
array(1) { ["section"]=> string(15) "presidenti-1776" }