Presidenti Bujar Nishani pushime në Sarandë me miqtë nga Arabia Saudite

Publikuar tek: aktualitet, më 16:48 22-08-2015 Presidenti Bujar Nishani pushime në Sarandë me miqtë nga Arabia Saudite

Presidenti Bujar Nishani ka mbëritur sot gjatë paradites në Pikën Doganore të Portit të Sarandës.

Nishani ka qenë i ftuar për të kaluar disa ditë pushime në bregdetin e Sarandës, nga disa miq të tij nga Arabia Saudite, transmeton “sarandaëeb”.

Pranë Portit të Sarandës ka qenë i ankoruar që prej mbrëmjes se djeshme një jaht luksoz në bordin e të cilit qëndron një helikopter, me të cilin do të bëhet edhe një guidë turistike në jug të Shqipërisë. Nuk është hera e parë që në gjirin e Sarandës ankorohen jahte të tillë që sjellin njerëz të famshëm nga e gjithë bota, si vajza e presidentit Bill Klinton apo familja e një miliarderi rus që vizitoi Sarandën vitin e kaluar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ish-punonjësi i policisë dhunon mjekun në urgjencën e spitalit të Durrësit
Kush është Ervin Dalipaj, i dyshuar për vrasjen e Çollakut dhe pse u përjashtua nga policia »
Article Logic
Execution time: 0.011161088943481
array(1) { ["section"]=> string(77) "presidenti-bujar-nishani-pushime-ne-sarande-me-miqte-nga-arabia-saudite-18947" }