Presidenti gjen fajtorin për formën e dobët të ekipit: Lojtarët po bëjnë shumë seks

Publikuar tek: bota, më 23:34 25-02-2020 Presidenti gjen fajtorin për formën e dobët të ekipit: Lojtarët po bëjnë shumë seks Presidenti i Steaua-s Gigi Becali

President i klubit të futbollit Steaua e Bukureshtit duket se ka gjetur fajtorin për formën e dobët të lojtarëve.

Seksi i shumtë që lojtarët po bëjnë duket se është fajtori i formës së dobët, thotë Gigi Becali.

Steaua, kampion Europe në vitin 1986 e mbylli sezonin 8 pikë pas vendit të parë, ndërsa së fundmi u mund në derbi nga rivalët e qytetit, Dinamo e Bukureshtit me rezultatin 2-1.

Dy ndeshjet e radhës ata barazuan me ekipe të vogla dhe në vendet e fundit të klasifikimit.

“Lojtarët e mi po bëjnë dashuri me të dashurat e veta shumë shpesh, prandaj edhe nuk po luajnë mirë futboll së fundmi”, tha Becali pas ndeshjes me Chindia.
"Shikojeni Dan Petrescun. Lojtarët e CFR Cluj bëjnë seks vetëm një herë në javë. Ata takohen me gra vetëm një herë në javë", shtoi ai.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sulme ajrore ne Jemen, vriten më shumë se 30 persona
CORONAVIRUSI ‘pushton’ Europën, shënohet VIKTIMA E DYTË në FRANCË, 17 të infektuar (JA GJENDJA NË ITALI) »
Article Logic
Execution time: 0.01001501083374
array(1) { ["section"]=> string(89) "presidenti-gjen-fajtorin-per-formen-e-dobet-te-ekipit-lojtaret-po-bejne-shume-seks-196470" }