Presidenti i Federatës Italiane i përgjigjet De Biasit: Do të bëj të pamundurën që ta kesh gabim

Publikuar tek: sport, më 14:50 11-10-2016 Presidenti i Federatës Italiane i përgjigjet De Biasit: Do të bëj të pamundurën që ta kesh gabim

Presidenti i Italisë, Carlo Tavecchio i është kundërpërgjigjur De Biasit, pas deklaratës së tij për vendin e dytë në Grupin G për eliminatoret e Botërorit “Rusi 2018”.

Numri një i Federatës Italiane të Futbollit, nuk ka rezistuar dhe i ka kthyer një përgjigje teknikut kuqezi.

“Ne do të shkojmë të luajmë në Shqipëri me dëshirën për të fituar, si përherë. Do të bëjmë të pamundurën që De Biasi ta ketë gabim”, deklaroi drejtuesi i futbollit italian gjatë një aktiviteti të zhvilluar të hënën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029805898666382
array(1) { ["section"]=> string(101) "presidenti-i-federates-italiane-i-pergjigjet-de-biasit-do-te-bej-te-pamunduren-qe-ta-kesh-gabim-55823" }