Presidenti i Francës Macron del në rrugë dhe falenderon qytetarët, ata e duartrokasin nga ballkonet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:04 07-04-2020 Presidenti i Francës Macron del në rrugë dhe falenderon qytetarët, ata e duartrokasin nga ballkonet Presidenti i Frances Emmanuel Macron

Presidenti i Francës Emmanuel Macron ka shpërndarë në profilin e tij një video nga një lagje në periferi të Parisit ku ai ka shkuar personalisht dhe duke ecur në këmbë përshëndet qytetarët që ndodhen në ballkonet e shtëpive.

“Faleminderit të gjithëve, këtu në Pantin si kudo në Francë, që shpëtoni jetë duke qëndruar në shtëpi”, shkruan Macron mbi video, ndërsa përshëndet banorët, të cilët e duartrokasin nga ballkonet e tejmbushur.

Video e shpërndarë nga Presidenti i Francës Emmanuel Macron:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010986089706421
array(1) { ["section"]=> string(105) "presidenti-i-frances-macron-del-ne-rruge-dhe-falenderon-qytetaret-ata-e-duartrokasin-nga-ballkonet-201774" }