Presidenti Meta dhe Era ndjekin mbrëmjen festive të Ballos Vjeneze në Tiranë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:28 12-04-2019 Presidenti Meta dhe Era ndjekin mbrëmjen festive të Ballos Vjeneze në Tiranë

Presidenti Ilir Meta po merr pjesë në mbrëmjen festive të Ballos Vjeneze në Tiranë, e cila po mbahet në Pallatin e Kongreseve.

Meta ka marrë pjesë në mbrëmje së bashku me të bijën, Erën dhe ambasadorin e Austrisë në Tiranë, Johann Sattler për të shijuar eksperiencën mahnitëse të valsit, muzikës së mrekullueshme dhe performancat artistike nga personalitete të kulturës austriake dhe shqiptare.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066931247711182
array(1) { ["section"]=> string(83) "presidenti-meta-dhe-era-ndjekin-mbremjen-festive-te-ballos-vjeneze-ne-tirane-160197" }