Presidenti Meta feston sot ditëlindjen, vajza Era i bën urimin e veçantë: Pavarësisht gjithçkaje, do jem fansja jote numër një (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 00:17 25-03-2020 Presidenti Meta feston sot ditëlindjen, vajza Era i bën urimin e veçantë: Pavarësisht gjithçkaje, do jem fansja jote numër një (FOTO) Era dhe Ilir Meta, foto e shperndare nga vajza e Presidentit per ditelindjen e tij

Presidenti Ilir Meta feston sot, më 24 mars, ditëlindjen e tij të 51 dhe një urim të veçantë e ka marrë nga vajza e tij Era.

Era publikon në InstaStory një foto të hershme të sajën me Presidentin Meta, ndërsa shkruan se ajo do të jetë gjithmonë fansja e tij numër një.

“Gëzuar ditëlindjen babi. Pavarësisht gjithçkaje, unë do të jem gjithmonë fansja jote numër një”, shkruan Era Meta, në urimin e ditëlindjes për të atin, presidentin Meta.

Era dhe Ilir Meta, foto e shperndare nga vajza e Presidentit per ditelindjen e tij:
Screenshot_1_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0083210468292236
array(1) { ["section"]=> string(135) "presidenti-meta-feston-sot-ditelindjen-vajza-era-i-ben-urimin-e-vecante-pavaresisht-gjithckaje-do-jem-fansja-jote-numer-nje-foto-199980" }