Presidenti Meta, ka një të ftuar special sot. Zbuloni me kë po darkon (Foto)

Publikuar tek: politike, më 23:47 22-08-2017 Presidenti Meta, ka një të ftuar special sot. Zbuloni me kë po darkon (Foto)

Kreu i shtetit, Ilir Meta, është duke darkuar me Kryetarin e Kuvendit të Maqedonisë Talat Xhaferri.

Në fotot e shpërndarë nga Ilir Kulla, Meta duket i veshur tepër spotriv teksa së bashku me Xhaferrin po shijojnë darkën me ëmbëlsira dhe fruta.

ert345y4ehy45h5h.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019345998764038
array(1) { ["section"]=> string(78) "presidenti-meta-ka-nje-te-ftuar-special-sot-zbuloni-me-ke-po-darkon-foto-89881" }