Presidenti Meta në kremtimin e 111 vjetorit të Kongresit të Dibrës: Shuëm i lumtur të jem pranë motrave e vëllezërve të dashur të Dibrës së Madhe të Kastriotëve

Publikuar tek: politike, më 12:26 21-11-2020 Presidenti Meta në kremtimin e 111 vjetorit të Kongresit të Dibrës: Shuëm i lumtur të jem pranë motrave e vëllezërve të dashur të Dibrës së Madhe të Kastriotëve Presidenti Meta ne Diber

Presidenti Ilir Meta ditën e sotme ka vizituar Dibrën e Madhe, ku kamarrë pjesë në kremtimin e 111 vjetorit të Kongresit të Dibrës.

Ai shprehet se është shumë i lumtur që gjendet pranë motrave e vëllezërve të dashur të Dibrës së Madhe të Kastriotëve.

“Shumë i lumtur të jem sot pranë motrave e vëllezërve të dashur të Dibrës së Madhe të Kastriotëve, Iljaz Pashë Dibrës, Josif Bagerit, Dom Nikoll Kaçorrit, Vehbi Dibrës e shumë patriotëve e intelektualëve të tjerë, për të kremtuar së bashku 111-vjetorin e Kongresit të Dibrës”, shkruan Meta.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Strukturat e LSI në Laprakë u shpërbënë, kryetari Gentian Arapi tregon pse u largua: Angazhimi im dhe i familjarëve u thye nga arroganca (Kalimi te PS)
Ndërgjegjësohet Monika Kryemadhi, shfaqet për herë të parë me maskë dhe voton në zgjedhjet e LSI: Vetëm partia ma mbledh, askush tjetër! »
Article Logic
Execution time: 0.011612892150879
array(1) { ["section"]=> string(166) "presidenti-meta-ne-kremtimin-e-111-vjetorit-te-kongresit-te-dibres-shuem-i-lumtur-te-jem-prane-motrave-e-vellezerve-te-dashur-te-dibres-se-madhe-te-kastrioteve-228588" }