Presidenti Meta përshëndet shqiptarët nga maja e Korabit, ngjitet me Bes Kallakun (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:25 29-08-2019 Presidenti Meta përshëndet shqiptarët nga maja e Korabit, ngjitet me Bes Kallakun (Foto) Presidenti Ilir Meta, Bes Kallaku

Presidenti i Shqipërisë “pushton” një tjetër majë, këtë herë malin më të lartë në vend, Korabin.

Ilir Meta është ngjitur në 2,764 metra lartësi së bashku me aktorin e humorit Bes Kallaku.

Presidenti edhe më parë është shprehur se do të vijojë të eksplorojë malet e Shqipërisë për të inkurajuar turizmin në vend.

“Ju përshëndesim të gjithëve dhe ju urojmë një mbrëmje të këndshme bashkë me Bes Kallakun, nga maja më e lartë e Shqipërisë dhe rajonit, nga maja e Korabit”, shkruan Meta.

xsdfgergherhderh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0077259540557861
array(1) { ["section"]=> string(92) "presidenti-meta-pershendet-shqiptaret-nga-maja-e-korabit-ngjitet-me-bes-kallakun-foto-176662" }