Presidenti Meta takohet me Fjolla Morinën, fotografohen së bashku

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:01 12-05-2019 Presidenti Meta takohet me Fjolla Morinën, fotografohen së bashku

Ditën e sotme presidenti Ilir Meta ka vizituar pikën turistike të Prevallës në Kosovë.

Mirëpo një rastësi e bukur ka bërë që ai të takohet me këngëtaren Fjolla Morina.

Fjolla ndodhej atje për drekë me nënën e saj me të cilën ka postuar edhe foto duke i shprehur dashurinë në Ditën Ndërkombëtare të Nënës.

Në këtë mënyrë, ata janë takuar dhe ka qenë Fjolla, ajo që ka postuar një foto me presidentin në ‘Instastory’.

 ‘Respekte’, shkruan Fjolla krah fotos me Ilir Metën.

Screenshot_5.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0085098743438721
array(1) { ["section"]=> string(71) "presidenti-meta-takohet-me-fjolla-morinen-fotografohen-se-bashku-164043" }