Presidenti Nishani siç nuk e keni parë ndonjëherë (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:11 17-04-2015

Presidenti Bujar Nishani ishte sot i pranishëm në një ceremoni të zhvilluar në teatrin antik të Bylisit ku dekoroi Rapo Hekalin (pas vdekjes) me titullin “Nderi i Kombit”, por në të njëjtën kohë, ka shpalosur edhe aftësinë e tij për të kënduar labçe, polifonike.

Presidenti nuk ka mundur të qëndrojë jashtë atmosferës festive e tradicionale të zonës së Labërisë dhe pritjes që i kanë realizuar, kështu që i është bashkuar grupit polifonik gjatë interpretimit të tyre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032644987106323
array(1) { ["section"]=> string(60) "presidenti-nishani-sic-nuk-e-keni-pare-ndonjehere-video-9054" }