Presidenti Obama imiton një bebe

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:14 05-06-2015 Presidenti Obama imiton një bebe

Presidenti i SHBA-së Barack Obama që prej zgjedhjes së tij në krye të Shtëpisë së Bardhë është shquar për thjeshtësi në sjelljet e tij. Në një foto të publikuar edhe nga Ambasada Amerikane  vihet re që Presidenti i SHBA-ve duke  louzur dhe imituar një bebe, pavarësisht kostumit që mban veshur.

Bebja në foto është Ella Harper Rhodes, vajza e Ben Rhodes, Zv. Këshilltari për Komunikimin Strategjik Kombëtar për Sigurinë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037384986877441
array(1) { ["section"]=> string(38) "presidenti-obama-imiton-nje-bebe-12752" }