Presidenti Takaj mbledh lojtarët pas stërvitjes, "izolohet" Skënderbeu

Publikuar tek: sport, më 23:53 07-10-2017 Presidenti Takaj mbledh lojtarët pas stërvitjes,

Sot, Skënderbeu ka zhvilluar seancën e radhës stërvitore të planifikuar nga stafi teknik.

Lojtarët janë vënë nën urdhrat e trajnerit Ilir Daja, por pas stërvitjes të gjithë janë befasuar kur kanë parë presidentin Ardjan Takaj t'i priste jashtë aneksit të stadiumit.

Burime për newsport.al, bëjnë me dije se numri "një" i klubit bardhekuq ka njoftuar për një mbledhje urgjente. Nuk dihet arsyeja se për se Takaj ka thirrur brenda në ambientet e klubit lojtarët dhe trajnerin Daja, por ajo që mësohet është se mbledhja është zhvilluar me dyer të mbyllura.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092830657958984
array(1) { ["section"]=> string(73) "presidenti-takaj-mbledh-lojtaret-pas-stervitjes-izolohet-skenderbeu-95105" }