Presidenti Thaçi mesazh ngushëllimi Ramës: I dashur Edi, bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë për ndarjen nga jeta të nënës Aneta

Publikuar tek: aktualitet, më 10:41 01-08-2020 Presidenti Thaçi mesazh ngushëllimi Ramës: I dashur Edi, bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë për ndarjen nga jeta të nënës Aneta FotoMontazh: Thaçi - Aneta dhe Edi Rama

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi reagon për ndarjen nga jeta të Aneta Ramës, nënës së kryeministrit Rama.

“I dashur Edi, në këtë ditë të pikëllimit, por edhe të krenarisë, bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë për ndarjen nga jeta të nënës Aneta. Ngushëllimet më të sinqerta në emër timin dhe të familjes”, shkruan Thaçi.

Aneta Rama u nda nga jeta mëngjesin e sotëm, në moshën 82 vjeçare, në shtëpinë e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0042428970336914
array(1) { ["section"]=> string(133) "presidenti-thaci-mesazh-ngushellimi-rames-i-dashur-edi-bashkendjej-me-ju-dhimbjen-e-thelle-per-ndarjen-nga-jeta-te-nenes-aneta-215710" }