Presidentja e Kosovës, këmbëkryq në minder

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:11 05-03-2015 Presidentja e Kosovës, këmbëkryq në minder

Presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga njihjet për stilin e saj të veshjes në bazë të vendit ku ndodhet, por kësaj here ka përshtatur edhe veprimet. Jahjaga ka vizituar Rahovecin, ku edhe është ndalur në teqen e qytetit. Në foto shihet se si presidentja i është përshtatur vendit dhe për të respektuar rregullat ka hequr këpucët duke u ulur këmbëkryq në minder. Ndërsa kreu i Komunës së Rahovecit, Idriz Vehapi nuk ka dashur t’i bashkohet veprimeve të Jahjagës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098779201507568
array(1) { ["section"]=> string(46) "presidentja-e-kosoves-kembekryq-ne-minder-4990" }