Presidentja kroate e lyen vetë shtëpinë e saj modeste

Publikuar tek: bota, më 18:19 01-08-2015 Presidentja kroate e lyen vetë shtëpinë e saj modeste

Presidentja e Kroacisë Kolinda Grabar –Kitarovic i është përveshur punës për të freskuar ngjyrën e mureve të shtëpisë së saj.

Jo i ka postuar fotografitë në Facebook ku ka marë mijëra pëlqime dhe komplimenta. Për Presidenten e Kroacisë është një kënaqësi të punojë, dhe të lyejë në këtë rast, vetë shtëpinë e saj që nga fotografitë duket se është modeste.

2-kolinda.jpg

3-kolinda.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020174980163574
array(1) { ["section"]=> string(59) "presidentja-kroate-e-lyen-vete-shtepine-e-saj-modeste-17505" }