Prezantimi i Gëzim Topçiut në Maliq, Peleshi: Opozita ka për qëllim të vrasë shpresën

Publikuar tek: politike, më 11:49 17-05-2015 Prezantimi i Gëzim Topçiut në Maliq, Peleshi: Opozita ka për qëllim të vrasë shpresën

Kryeministri Rama tha se Gëzim Topçiu, kandidati i ASHE për Bashkinë Maliq, e meriton për të pestën herë mbështetjen e qytetarëve. Rama tha se kandidati i Partisë Demokratike është i paaftë për punën e kryetarit të bashkisë.

“Ne jemi drejtimi i duhur dhe në çdo sektor do sjellim investime të mëdha. Në Partinë Demokratike njërëzit i shërbejnë SHQUP-it dhe jo komunitetit”, tha Rama gjatë fjalës së tij.

Rama u shpreh se pasuria e Maliqit është e jashtëzakonshme, dhe është e papranueshme që kjo pasuri të mos kthehet në para dhe në përfitim për familjet që jetojnë në mes të kësaj pasurie dhe mezi nxjerrin bukën për mbijetesë.

Gjatë prezantimit të kandidatit të Aleancës për Shqipërinë Europiane në Maliq, zv.kryeministri Niko Peleshi u shpreh se qëllimi i opozitës është të vrasë shpresën e qytetarëve.

“Qëllimi i tyre është të vrasin shpresën e qëytetarëve, sepse duke vrarë shpresën shpresojnë se do marrin vota”, tha Peleshi.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091011524200439
array(1) { ["section"]=> string(89) "prezantimi-i-gezim-topciut-ne-maliq-peleshi-opozita-ka-per-qellim-te-vrase-shpresen-11342" }