Prezantohet ‘live’ smartfoni Samsung Galaxy S8 (Video)

Publikuar tek: bota, më 15:41 29-03-2017 Prezantohet ‘live’ smartfoni Samsung Galaxy S8 (Video)

Gjiganti i teknologjisë koeranojugor Samsung ka vendosur të prenzantojë modelin e ri të smartfonit të shumëpritur, Galaxy S8, live në rrjetet sociale.

Modeli i ri i S8, sipas pamjeve të dala më parë, duket të jetë tepër elegant e me ndryshime rrënjësore për nga dizajni, si dhe me parametra më të përmirësuara se paraardhësi i tij S7.

Ndiqeni prezantimin live më poshtë:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E PAZAKONTË/ Mjekët i thonë të zgjedhë njërin ose tjetrin prej binjakëve të saj, ky është vendimi i nënës heroinë
Zbulohet depozita gjigante e arit në minierë, vlera 22 miliardë dollarë »
Article Logic
Execution time: 0.010912895202637
array(1) { ["section"]=> string(56) "prezantohet-live-smartfoni-samsung-galaxy-s8-video-73503" }