Prezantohet makina e kamufluar me të cilën do të lëvizë presidenti Putin (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 07:15 05-11-2017 Prezantohet makina e kamufluar me të cilën do të lëvizë presidenti Putin (VIDEO)

Është filmuar në Moskë makina e kamufluar që do të përdorë presidenti rus Vladimir Putin.

Ajo është krijuar enkas në stilin e tillë misterioz pasi nuk do të bjerë në sy tek qytetarët.

Kjo veturë është e një shpejtësie të lartë dhe me masa të larta sigurie.

Është diskutuar shumë për prodhimin dhe funksionimin e kësaj makine por mediat ruse bëjnë me dije se filmimet kanë dalë tani për herë të parë për shkak të sekretit shtetëror.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ish-presidenti Bush e thotë hapur: Kam votuar për Hillari Clinton në 2015-ën
Trump dhe Melania si rrallëherë udhëtojnë me kurorë në qafë, shikoni si duken »
Article Logic
Execution time: 0.013891935348511
array(1) { ["section"]=> string(84) "prezantohet-makina-e-kamufluar-me-te-cilen-do-te-levize-presidenti-putin-video-98386" }