Prezantuesen e motit e godet vetëtima 'live', TV ndërpret menjëherë sinjalin (Video)

Publikuar tek: bota, më 16:23 01-11-2016 Prezantuesen e motit e godet vetëtima 'live', TV ndërpret menjëherë sinjalin (Video)

Një televizion irlandez ka vendosur të tmerrojë shikuesit e vetë duke realizuar një shaka për Halloween me anë të disa efekteve speciale.

Prezantuesja e motit Caitlín Nic Aoidh po jepte parashikimin në TG4 në momentin që është qëlluar nga një ‘vetëtimë’. Heshtja pasoi dhe më pas televizioni ndërpreu sinjalin.

Por mesa duket rrengu pati efekt pozitiv pasi mijëra irlandezë e kanë shpërndarë në rrjetet sociale.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Galaxy S8 do ketë ekran që zë 90 për qind të gjithë sipërfaqes së telefonit
Kina kërkon të blejë ‘Gjermaninë’, Merkel bën rezistencë »
Article Logic
Execution time: 0.0088040828704834
array(1) { ["section"]=> string(85) "prezantuesen-e-motit-e-godet-vetetima-live-tv-nderpret-menjehere-sinjalin-video-58090" }