Prezantueset sexy, njihuni me vajzat që do na mbajnë të informuar minutë pas minute për Euro2016 (FOTOT)

Publikuar tek: sport, më 11:53 10-06-2016 Prezantueset sexy, njihuni me vajzat që do na mbajnë të informuar minutë pas minute për Euro2016 (FOTOT)

Kampionati Europian ka përfshirë këtë vit më shumë se çdo herë tjetër të gjithë shqiptarët që e presin me padurim startin e tij. Një transmetim maratonë para dhe gjatë ndeshjeve do të shoqërojë këtë eveniment të jashtëzakonshëm.

Gjashtë prezantuese sexy do të zhvillojnë mes tyre një garë në distancë. Cila do të jetë fituese në këtë “minikampionat” mbetet për tu parë në përfundim të “Euro 2016”. Bjondja sexy Viola Spiro do të rikthehet në ekran për tu bërë sërish pjesë e futbollit në emisionin “Ora Skaner” në Ora Neës së bashku me moderatorin Gerti Çarçani.

Hygerta Sako do të jetë e vetme sërish në Televizionin Publik Shqiptar ndërkohë që Marina Vjollca do të jetë nën shoqërinë e Edi Manushit në Top Channel. “Supersport” do të ketë më tepër hapësirë të dedikuar dhe më tepër vajza sexy në ekran. Bora Zemani do të jetë moderatorja e emisionit “Fanzonë” mdërkohë Ilda Bejleri do të noderojë tek “Bar Skedina”. Në News 24, Enkeleda Zeko do të moderojë emisionin “Fair Play” për të kompletuar ekipin e moderatoreve sexy në këtë muaj të nxehtë. Kush do ta fitojë Europianin në Shqipëri?

prezantueseteuro.jpgprezantueseteuro2.jpgprezantueseteuro3.jpgprezantueseteuro4.jpgprezantueseteuro5.jpgprezantueseteuro6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025665998458862
array(1) { ["section"]=> string(107) "prezantueset-sexy-njihuni-me-vajzat-qe-do-na-mbajne-te-informuar-minute-pas-minute-per-euro2016-fotot-43075" }